0

فن بیان عاشقانه آقایان

فن بیان عاشقانه آقایان

آقایان محترم شما باید از فن بیان عاشقانه خوبی برخوردار باشید تا همسر شما از نظر عاطفی و احساسی خوب باشد، به خاطر دارید که در ابتدای این رابطه از چه فن بیان عاشقانه ای بهره بردید که همه چیز از نظر همسر شما عالی به نظر رسید.

فن بیان عاشقانه آقایان همیشه باید ماندگار باشد و سعی کنید که با این فن بیان، همراه و شریک خوبی برای همسر خود باشید و به عنوان یک مرد در زندگی طوری رفتار کنید که امنیت را برقرار کنید.

فن بیان خود را تقویت کنید تا در ارتباطات عاطفی ارتقا پیدا کرده و اینکه کلام شما می تواند خیلی نافذ باشد مخصوصا زمانی که همسر خود را ستایش می کنید و در مقابل، او نیز قدردان شماست و اگر با بیان نادرست، همسر خود را برنجانید، این لحن بیان شما در ذهنش ماندگار می شود. زن ها حافظه خیلی خوبی برای این بیان ناصحیح شما دارند.

وقتی فن بیان می تواند اینقدر در خانواده مهم باشد پس فن بیان عاشقانه آقایان در زندگی خیلی تاثیر گذار است، پس این جسارت را به خرج دهید تا فن بیان عاشقانه ای داشته باشید و بدانید که با فن بیان عاشقانه زندگی ایده آلی خواهید داشت.

فن بیان عاشقانه آقایان
فن بیان عاشقانه آقایان

 

حتما این مقاله را بخوانید : تقویت روابط عاطفی

 

البته در این مقاله هم به فن بیان عاشقانه آقایان می پردازیم و هم به روابط عاطفی و عاشقی مرد در زندگی خواهیم پرداخت.

به همسر خود همیشه عشق بورزید و هر روز عاشق تر از روز قبل باشید، در هر زمانی که در رابطه هستید به داشتن او علاقه نشان دهید و کاری نکنید که احساس تنهایی کند.

برای عشق ورزیدن تمام راه ها را امتحان کنید و تلاش کنید و از هر دری وارد شوید تا او را خوشحال کنید.

عشق نیازمند تثبیت مهارت های اصلی حفظ رابطه است، مهارت هایی مانند شنیدن و درک کردن.

فرد عاشق، چشم خود را به شخص موردعلاقه اش می دوزد و طوری به نظر می رسد که در شخص مورد علاقه اش جزئیات مهمی وجود دارد.

خیلی دقت کنید که یک شنونده خوب باشید و با شنیدن حرف های همسر خود و درک کردن آن ها یک گفتگو خیلی خوب داشته باشید و همچنین با فهمیدن منظور آن ها یک رفتار شایسته از خود نشان دهید.

هنگامی که با شما سخن می گوید صورت خود را به اطراف نچرخانید  و یا خود را سرگرم کاری نکنید که حواستان پرت شود و یک ارتباط چشمی موثر با او برقرار کنید که بداند شما به حرف های او گوش می دهید و صحبت های او برای شما ارزشمند است.

 

حتما این مقاله را بخوانید:  ارتباط چشمی موثر

 

در زندگی به خانم خود اهمیت دهید و اینکه بدانید که اگر شما برای او یک قدم بردارید در مقابل همسر شما نیز برای زندگی بهتر با شما ده قدم برمی دارد.

در یک رابطه زناشویی این مرد هست که باید امنیت را برای خانواده خود فراهم کند.

وقتی زنی در وجودش احساس امنیت داشته باشد تمام سعی خود را می کند که با همسر خود از هر نظری بسازد.

از او مراقبت کنید و اگر زمانی کسالتی داشت حتما کنارش باشید تا فکر نکند تنهاست.

زن ها به مردانی که امنیت را برای آن ها تامین می کنند و از غیرت مناسب و بجا برخوردار هستند، افتخار می کنند و مرد خود را به عنوان یک تکیه گاه می بینند.

تکیه گاه خوب و مطمئنی برای همسر خود باشید

در قدیم مرد برای کار و پیشه خود از خانه خارج می شد و با کار کردن در بیرون از منزل پولی به دست می آورد تا زندگی خود را بچرخاند و در مقابل همسر او به کار کردن در منزل مشغول بود و تمامی کارهای منزل را انجام می داد ولی با گذشت زمان و به روز شدن همه چیز و مدرن شدن تکنولوژی، هم زن و هم مرد در بیرون از خانه مشغول فعالیت هستند تا بتوانند با کمک هم زندگی خوبی را بسازند، پس بهتر است که شما هم در کار منزل به همسر خود کمک کنید و اگر فعالیت های او در خانه با مشکلی همراه شد و به انجام کاری نرسید و از قلم افتاد، علاوه بر اینکه برای گفتن این موضوع از لحن خوبی استفاده کنید، بلکه او را در انجام آن فعالیت یاری دهید.

گاهی در بعضی از مراسمات و مهمانی های خانوادگی دقت کرده ام و دیده ام که مردان خیلی خوش پوش هستند و همسر آن ها با غرور خاصی کنارشان هستند.

اینکه می گوییم خوش پوش باشید منظور این نیست که گران ترین و به روز ترین لباس ها را بپوشید، بلکه هدف ما از مطرح کردن همچنین سخنی این است که به سر و وضع و لباس خود اهمیت دهید و از لباس مناسب آن جمع بهره ببرید و سعی کنید که در هنگام مهمانی و یا زمانی که در کنار خانم خود راه می روید از یک ظاهری خوب استفاده کرده باشید.

می دانید اگر ابراز علاقه شما به همسرتان فقط برای روزهای اول باشد و دیگر بیان نشود و از علاقه خود به او سخن نگویید چه اتفاق بدی می افتد؟

او فکر می کند که آن علاقه سابق شما دور شده است و مانند قبل او را دوست ندارید و برای همین ممکن است که تا حدودی درون گرا شود و اگر زود علت را جویا نشوید، نسبت به شما و زندگی سرد می شود.

این یک ارتباط دوطرفه است و باید این علاقه ورزیدن هم دوطرفه باشد تا رضایت کامل را از این زندگی داشته باشد.

از روحیات همسر خود آگاه باشید و مراقب رفتار خود باشید که سرد نشود چون اتفاقات ناگواری رخ می دهد و از لحاظ عاطفی با مشکل مواجه می شود یا به سمت افسردگی می رود.

از علایق او غافل نشوید و به آن ها توجه کنید تا به آن علایق دست پیدا کنید.

اگر در ابتدای زندگی به همسر خود قولی داده اید و یا قرار بوده که طی زندگی برای او کاری انجام دهید، حتما  این شر ایط را محیا کنید که حرف شما فقط شعار به نظر نرسد و بداند که روی حرف شما می تواند حساب باز کند و به قول خود عمل می کنید البته اگر شرایطی ایجاد شده و مشکلی بر سر راه شما پدید آمده است، حتما با او در میان بگذارید تا علت این بدقولی را بداند تا هر دو با هم این مشکل را بر طرف کنید، به قول معروف مرد و قولش

در زندگی مشترک (من) یا (تو) معنی ندارد و این دو کلمه جای خود را به ما می دهد و به عنوان شریک در کنار هم با خوبی و خوشی روزها را به شب و شب ها را به روز می رسانید.

درست است که مردها غرور دارند این موضوع را در نظر داشته باشید که برای شریک و همراه زندگی خود نباید غرور داشته باشید.

در کنار یکدیگر باشید و برای مشکلاتش راه حل پیدا کنید و برای دردهایش مرهمی باشید، برای خانواده خود وقت بگذارید و تمام وقت خود را به کار و دوستان یا فعالیت های ورزشی سپری نکنید و زمانی را اختصاص دهید که با او به مسافرت بروید یا در کنار او به گردش بروید.

در هنگام عصبانیت چیزی نگوید که بعدا پشیمان شوید چون ممکن این ندامت برای شما هیچ سودی نداشته باشد، و او را از خود رنجانده باشید.

خانم ها از حافظه خیلی خوبی برخوردار هستند و نسبت به این نوع صحبت کردن حساسیت نشان می دهند، بنابراین از لحن نا مناسبی استفاده نکنید تا مکدر خاطر نشوید زیرا در ذهنشان ثبت می شود.

ارتباط کلامی خوبی با او داشته باشید زیرا بیشتر اختلافات روزمره از عدم ارتباط صحیح کلامی ناشی می شود.

بفرما، بنشین و بتمرگ هر سه یک معنی را دارد ولی هر یک بار معنایی خاصی دارد.

از ارتباط کلامی و لحن مناسبی استفاده کنید و در هنگام عصبانیت سعی کنید سکوت کنید و  در آن موقع که عصبی هستید از نقطه ضعف هایش چیزی نگویید اگر از نظر طبقه اجتماعی یا فرهنگی از شما پایین تر است اصلا به روی او نیاورید و اینکه خودتان بالاتر هستید را به رخ او نکشید.

آرامش را وارد زندگی خود کنید و از تنش و درگیری دوری کنید و در طی زندگی روزمره حاشیه ها را از خود دور کنید.

فن بیان عاشقانه آقایان
فن بیان عاشقانه آقایان

 اگر در محل کار خود شاد هستید، این شادی را در محل کار خود جا نگذارید و آن لبخند را با خود به خانه بیاورید، زیرا همسر شما نیاز به آن خوشحالی و شادی دارد.

اما همیشه سعی کنید که مشکلات را در پشت در بگذارید و بعد وارد منزل شوید و آن ها را وارد خانه نکنید.

به خواسته های همسر خود اشراف داشته باشید و بدانید چه خواسته هایی دارد تا در برآورده شدن آن خواسته تلاش کنید.

در ابتدای مقاله شاید با خود فکر می کردید که فقط در مورد نحوه صحبت کردن و فقط در مورد فن بیان عاشقانه آقایان سخن خواهیم گفت ولی این را در نظر داشته باشید که برای فن بیان عاشقانه آقایان همه جوانب را در نظر گرفته ایم که یک مقاله جامع برای شما فراهم کنیم.

در میان گفتگو با همسر خود او را با نام نیک صدا کنید و در جمع او را کوچک نکنید و از او به نیکی یاد کنید و همچنین به او احترام بگذارید. تا دیگران نیز او را محترم صدا کنند و به او احترام بگذارند.

شاید در زندگی خود فرزندی یا فرزندانی داشته باشید و همسر شما یک مادر باشد پس حواستان باشد که جایگاه فرزندان را با همسر حفظ کنید و برای هر یک چارچوب خاصی را مشخص کنید.

گرفتارهای خویش را با تلخی و ناگواری بیان نکنید و زندگی را برای شریکی که تمام وقت در کنار شما است، تلخ نکنید و حتی اگر کمبود یا نقصی از او می بینید با خوش رویی آن موضوع و مشکل را بیان کنید.

در خلوت خود یا مجالسی که دعوت می شوید، هیچ گاه از اخلاقیات و خصوصیات زنان دیگر تعریف نکنید، زیرا او با این حرف شما بهم می ریزد و چون یک حساسیت خاصی نسبت به هم جنس خود دارند، از لحاظ عاطفی و روحی آشفتگی پیدا می کنند.

در مقابل همسر خود قدرت نمایی نکنید و تواضع داشته باشید.

نه تنها در مقابل خانواده خود بلکه در برابر دیگران نیز فروتن باشید.


روحیات خانم ها

خانم ها دارای روحیاتی لطیف و حساس هستند حتی سر سخت ترین خانم ها در تمنای عشق و دلدادگی هستند و وقتی به آن ها ابراز علاقه می کنید از این امر خیلی استقبال می کنند.

خانم ها روحیات ظریفی دارند پس به این نکات دقت کنید:

 • همسری مهربان و دلسوز باشید.
 • مناسبت ها را به خاطر داشته باشید.
 • همسر خود را سوپرایز کنید.
 • خانواده خود را به گردش و مسافرت ببرید.
 • اگر موانعی بر سر راه شما قرار گرفت حتما به او بگوید که درستش می کنید.
 • حتما با لحن تاثیر گذار با او صحبت کنید.
 • به او ابراز عشق و علاقه کنید.
 • در موقعیت های مختلف همراهش باشید.
 • دستان همسر خود را بگیرید تا در کنار شما احساس آرامش کند.
 • از مقایسه کردن او با دیگران  و قضاوت بی مورد همسر خود بپرهیزید.

نیازهای جنسی

همسر شما یک سری نیاز جنسی دارد که باید خیلی حواستان به این نیازها باشد و همراه خوبی برای او در رسیدن به این نیازهای جنسی باشید.

شما باید بتوانید از نظر جنسی خانم خود را تامین کنید و نیازهای جنسی او را برطرف کنید، فقط دقت داشته باشید که به چه صورت این کار را انجام می دهید که او هم از این رابطه لذت کافی را برده باشید.

او را نوازش کنید و در رابطه پله پله جلو بروید، از او تعریف کنید و برطرف کردن نیاز او برای شما در الویت باشد.

اگر شرایط را مناسب بود برای یک رابطه، شما خواسته را مطرح کنید زیرا این یک رابطه دو طرفه است و نباید فقط به فکر نیازهای خود باشید و حتما بستری را فراهم کنید تا از این که در این رابطه هست، احساس رضایت و خوشایندی داشته باشید.

یک زندگی فراز و نشیب های زیادی دارد، سر بالایی و سر پایینی دارد که باعث شود شادی و ناخوشی در زندگی بیاید و عکس العمل خاص خود را در برداشته باشد.

یکی از این عکس العمل ها عصبانیت ها، دعواهای زن و شوهری است که تمام سعی خود را بکنید که در مرحله اول سکوت کنید و لحن و رفتاری مناسب داشته باشید و سخنی نگوید که زخم زبان به حساب بیاید ولی اگر چیزی گفتید که همسر خود را ناراحت کردید، حتما در فکر دل جویی کردن از او باشید.

برای او هدیه ای در نظر بگیرید، بیشتر جنبه معنوی هدیه ملاک است و اینکه جنبه مادی آن چطور باشد، کاملا بستگی به جیب شما دارد.

این هدیه ممکن است یک یا دو شاخه گل باشد، در هنگام هدیه دادن به او حتما ابراز پشیمانی کنید از اینکه از لحن نامناسب استفاده کرده اید و از ابراز عشق و علاقه خویش به او دریغ نکنید و به او بگوید که دوستش دارید.

فن بیان عاشقانه آقایان
فن بیان عاشقانه آقایان

جملات زیبا برای فن بیان عاشقانه برای آقایان

 • چقدر زیبایی
 • تو خیلی خاصی
 • با تو بودن بی نظیر است
 • سلیقه من در انتخاب تو حرف نداشت
 • دوستت دارم
 • عاشقت هستم
 • باید در کنار هم باشیم و من مشکلات را حل می کنم
 • چقدر خوش شانسم که تو توی زندگیم هستی
 • در کنار تو خوشحالم
 • خواهش می کنم اینقدر دوست داشتنی نباش
 • نمی تونم بهت فکر نکنم
 • تو واقعا ایده آلی
 • وقتی در کنارت راه می روم بهت افتخار می کنم
 • واقعا تحسین برانگیزی
 • دوستت دارم و این آغاز و پایان همه چیز است
 • خیلی میخوامت

در برخورد با تلخی و شیرینی های زندگی کنار یکدیگر باشید و اگر با مانعی در مسیر زندگی روبرو شدید، مایوس و نا امید نشوید چون اول خدا و بعدش خانواده خود را دارید.

زندگی همیشه اونجوری که می خواهید و با برنامه ریزی شما پیش نمیره و پیچ وتاب های زیادی در زندگی خواهید داشت.

همان طور که حافظ می فرماید:

الا یا ایها الساقی ادرکسا و ناولها                   که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها

ببوی نافه کآخرصبا زان طره بگشاید             ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل ها


حدیث های عاشقانه برای آقایان

حضرت محمد(ص) فرموده اند:

از ما نیست کسی که وسعت زندگی بر او داده شود و او بر خانواده اش سخت بگیرد.

مستدرک ج ۲ ص۶۴۳ به نقل از رساله امام سجاد علیه السلام. شرح نداقی

امام سجاد (ع) می فرمایند:

دوست دارم پولی داشته، وارد بازار شوم و از قصابی گوشتی بخرم و برای همسر و عائله ام ببرم. من این کا را از آزاد کردن بنده در راه خداوند تبارک و تعالی بیشتر دوست دارم.

بحار جلد ۴۶ ص ۶۶ به نقل از کافی ج ۲ ص۱۲

امیر المومنین (ع) می فرمایند:

آن ها (زنان) نزد شما امانت های خدا هستند، آزارشان نرسانید و بر آن ها سخت نگیرید.

مستدک جلد ۲ ص ۵۵۱

حضرت صادق (ع) فرمودند:

هر کس از دوستان ما باشد به همسرش بیشتر اظهار محبت می کند.

بحار جلد ۱۰۳ ص۲۲۳

حضرت محمد(ص) می فرمایند:

زن بگیرید و طلاق مدهید، زیرا عرش از وقوع طلاق می لرزد.

نهج الفصاحه، حدیث ۱۱۴۷

 

روزگارتان زیبا و در پناه خدا باشید

موسی فخیره

 

دانلود PDF مقاله “فن بیان عاشقانه آقایان” [member]

دانلود PDF این مقاله

[/member]

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *