0

قدرت نفوذ کلام

قدرت نفوذ کلام

کلام با نفوذ قدرت مجاب کردن دیگران را به آن ها می بخشد و آن‌ ها را به سوی موفقیت می کشد افرادی که قدرت متقاعد کردن دیگران را دارند همیشه اثری مطلوب به دیگران را دارند چون وقتی دهان گشوده شود آدم ها همدیگر رو قضاوت می‌ کنند و در همان لحظه می توانند بهترین اثر گذاری را داشته باشند اینطوری می توانیم کلام نافذ داشته باشیم در عرض چند دقیقه می‌ توانیم اثراتش رو ببینیم بعضی وقت‌ ها بعضی کلمات تیک رویاها و موفقیت دیگران می‌ شود.

مثلا هراکلس فیلسوف باستانی یونان که بی‌شک به او الهام شده بود گفت منش یعنی تقدیر

خب خود این جمله یعنی اینکه شما می خواهی شخصیت و خلق خوی خود را با تقدیرت یکسان باشه همین جمله باعث میشه تا در زندگی شما تغییرات بسیار رخ بدهد که خواستن بهترین مایه بقای اندیشه هایت است هر چه خواستن شدی تر باشد خواسته ات با شتابی افزون تر در زندگیت متجلی می‌ شود و قدرت نفوذ این جمله بر می‌ گردد به معجزه ای که در زندگی شما رخ می‌دهد یک جمله باعث تغییر شما شده که در منش و تقدیر شما تاثیرات بسیاری داشته است راه کسب ایمان از طریق تکرار کلام است. کلام بر زندگی درونی و بیرونی ما تاثیری خارق العاده ای دارد کلام دارای اقتدار مطلق است که بیشتر مردم از این  اصل بی خبرند و از آن بهره نمی جویند و معمولا نفوذ کلام را بر ضد خود بکار می‌ برند. نفوذ کلام مفهوم بسیاری دارد اقتدارش چنان عظیم است که حتی لازم نیست حقیقت داشته باشد تا بر مردم تاثیر کند می‌ بایست به منطق ات تکیه کنی و کلمات را باور کنی با این کار از روی غریزه یکی از بزرگترین قوانین حاکم بر ذهن بشری را اطاعت کردی راز پرورش شخصیت در کلام به همراه با تصاویر است راه ویژه ای که اندیشه ها از آن طریق خود را بیان و عیان می کنند هر اندیشه ای به شکلی خودش را در زندگیت متجلی می سازد و در آن لحظه به قدرت نفوذ کلام می‌ رسیم.

قدرت نفوذ کلام
قدرت نفوذ کلام

انسان از لحاظ شخصیتی نیازمند به ارتباط با دیگران است و مقدمه و چارچوب اصلی شکل گیری ارتباطات در انسان کلام اوست.

تا انسان بتواند با تکیه به آن در برقراری این ارتباط موفق باشد.

عبارت اول شخص است.

عبارت اول شخص کمک می‌ کند تا شما به دیگران ابراز کنید که چه احساسی دارید بدون اینکه صریحا طرف مقابل را برای کاری متهم کنید. این کار بر احساسات و تجربه ی شما نه فرد مقابل تمرکز میکند.

وقتی فهم خوبی از مطلبی داشته باشید به خود ایمان بیاورید تا اتفاقات خوب رخ دهد.


ذهن شما کارگاه فکر است

کارگاهی فعال که هر روز افکار فراوانی تولید می‌ کند به چیز ها آن گونه که هستند نگاه نکنید بلکه به امکاناتی که می‌ توانند داشته باشند نظر کنید. توجه به هر چیزی ارزش و اعتبار می بخشد شخص بزرگ اندیش همیشه به امکاناتی که می تواند در آینده تحقق یابد. توجه می کنند. شما اسیر زمان حال نیستید شماباید از قدرت نفوذ کلمات برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید کلمات چنان قدرتی دارند که می توانند یک دنیا رو تکان دهند کلام با نفوذ یعنی تأثیر گذاری بالا به قدرت عمل و اینکه شما رو به سمت موفقیت بکشاند همیشه فکر بزرگ قابلیت های بزرگی داره که انسان رو به سوی موفقیت می رساند و نفوذ کلامی در فکر های بزرگ است تا می توانی ازش استفاده کن تا به اون موقعیتی که میخوای برسی نفوذ کلامی فقط نباید مطالعه شود باید بهش عمل شود.

روزگارتان زیبا و در پناه خدا باشید

شایسته ابراهیمی

 

دانلود PDF مقاله “قدرت نفوذ کلام” [member]

دانلود PDF این مقاله

[/member]

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *