0

فن بیان عاشقانه در بانوان ۱

فن بیان عاشقانه در بانوان ۱

زندگی زناشویی بالا و پایین زیاد دارد و پس از مدتی که از زندگی مشترک می گذرد از بٌعد احساسی زندگی فاصله بگیرید و از آن فن بیان عاشقانه اولیه، خود را با کم احساسی جایگزین می کنید، این را در نظر داشته باشید که فن بیان عاشقانه بانوان فقط برای روزهای اول زندگی نیست و خانم های عزیز باید در نظر داشته باشید که در زندگی مشترک از فن بیان خوب و همراه با عشق در مقابل همسر خود استفاده کنید.

نمی خواهیم نصیحتتان کنیم که چطور همسرتان را راضی نگه دارید، بلکه می خواهیم توصیه کنیم که چگونه در نوع خودتان بهترین باشید و در عین حال به نیازهای همسرتان توجه کنید.

توجه به زندگی مشترک و نیازهای همسر نیز به همان اندازه مهم است، به نیازهای شوهر خود اهمیت دهید.

ممکن است که مشغله های کاری فراوانی داشته باشید ولی به عنوان یک زن باید در نظر داشته باشید که همسر (شوهر) شما یک سری نیازهایی دارد که بهتر است برآورده شوند و به نیازهای شوهر خود اهمیت دهید و آن ها را برای خود مهم تلقی کنید.

لحظه ای که شوهر در خانه را باز می کند، انتظار دارد همسرش آراسته و زیبا و با رویی شاده و خوشحال، در حالی که خانه مرتب و منظم است و بوی غذای دلخواه جا افتاده ایرانی، به مشام می رسد، به استقبالش برود، اما خانه را شلوغ و بهم ریخته و همسرش را با موهای آشفته و لباس خواب که از صبح عوض نکرده و بداخلاق مشاهده کند، او هم ناخودآگاه اخم هایش در هم رفته و به سراغ تلویزیون می رود.


سخت گیر نباشید

سخت گیری خود را کنار بگذارید و این تغییر را در خود ایجاد کنید، هرچند کوچک انعطاف نشان دهید. شوهرتان حتما مشتاقانه آن را دوست خواهد داشت، شاید اولش سخت باشد که بخواهید در برابر عادت هایتان مقاومت کنید اما نهایت با احساس شادابی و رضایتی که هر دو به آن خواهید رسید خوشنودتر خواهید بود.


خودتان باشید

وقتی پای ظاهر به میان می آید باید همان کاری را انجام دهید که راحتید و شادتان می کند.

اگر دوست دارید هر روز صبح آرایش کنید چون حس خوبی به شما می دهد خوب این کار را بکنید.

همه ما باید نسبت به خودمان احساس خوبی داشته باشیم.

اما موضوع اینجاست که علی رغم چیزی که امروزه هجوم تبلیغات و بزرگنمایی های شبکه های اجتماعی نشان می دهد مردها واقعا ترجیح می دهند زن ها آرایش کمتری داشته باشند و ظاهر حقیقی خود را پشت لایه های مصنوعی خود پنهان نکنند.


در روابط جنسی کمی بی پرواتر باشید

 خیلی از زن ها نسبت به بدن و احساسات درونی شان، راحت نیستند یا خجالت می کشند که می تواند تاثیر منفی بر روابط زناشویی بگذارد.

تحقیقات نشان می دهد زنان در رابطه ی جنسی، نسبت به مردان خیلی کمتر به ارگاسم می رسند که کاملا غیرمنصفانه است.

شوهرتان حتما دوست دارت شما هم به اندازه ی او از رابطه تان لذت ببرید و این توانایی را دارد که لذت های زیادی را به شما بچشاند، فقط نیاز دارد که خجالت را کنار بگذارید و کمی راهنمایی اش کنید.

فن بیان عاشقانه بانوان1


حواس پرت کن ها را کنار بگذارید

سعی کنید در هنگام صحبت با همسر  خود وسایل و اشیایی که حواس و تمرکز شما را نسبت به گفته های او پرت می کند را کنار بگذارید.

و در فعالیت های روزانه سعی کنید که تمام حواس خود را جمع کنید تا سخنان و صحبت های همسر خود را بهتر درک کنید.

خانم ها باید فن بیان خود را در مقابل همسر خود تحکیم بخشند و از یک ارتباط موثر بهره ببرند.

آقایان هم مثل خانم ها دوست دارند که نسبت به آن ها عشق و علاقه از خود بروز دهید.

آقایان دوست دارند که خانم ها از احساسات و عواطف خود استفاده کرده و از کلمات عاشقانه و زیبا برای آن ها استفاده کنند. به مردی فکر کنید که برای  امرارمعاش زندگی خود باید کار کند و وقتی که به خانه می آید از همسر خویش مهربانی و عواطف خاص می خواهد.

این گفته کاملا درست است که در حال حاضر  هم مرد و زن برای پیشرفت زندگی تلاش می کنند، اما باید خاطرنشان کنم که نباید روحیات و احساسات زن ها مثل مردان باشد و از روحیات خود دور شوند.

زن ها از نظر مردان لطیف و با احساسات خاصی هستند و همین علت در آن ها باعث شده که همسرشان در کنار آن ها آرامش خاصی داشته باشند. و اگر این عواطف و ابراز عشق از خانم ها دور شود و گرایش آن ها مردانه شود دیگر نمی توانند مرد دیگری را تحمل کنند.

خانم های عزیز لطفا در سوال پرسیدن از آقایان دقت فرمایید که چه سوالاتی را با چه لحنی بیان می کنید.

آقایان از اینکه سین جین شوند استقبال نمی کنند.

سعی کنید از همسر خود تبعیت کنید زیرا این امر باعث می شود که شوهرتان نسبت به شما حس خیلی خوبی پیدا کند و در مقابل به خواسته های شما اهمیت می دهید.

پس فن بیان خود را تقویت کنید تا در ارتباطات عاطفی با شوهر خود با مشکل مواجه نشوید .

هنگامی  که از شما می خواهد که در قبالش کاری انجام دهید که البته از دست شما برمی آید و کاملا هم منطقی و درست است لطفا آن کار را با عشق انجام دهید.

دقت داشته باشید که در زندگی زناشویی من و تو معنی ندارد و این کلمه ترکیب می شود و ما می شود.

اگر قرار است که در زندگی «من من» باشد که سنگ روی سنگ بند نمی شود و این زندگی پایدار نخواهد بود.

در هنگام ایجاد مسئله های کوچک و بزرگ سعی کنید حتی المقدور شما کوتاه بیایید و صبر حوصله داشته باشید.

همیشه مسائل و مشکلات زندگی خود را با گفتگو حل کنید، نه با نیش و کنایه و تیکه انداختن، خیلی راحت می توانید با یک گفتگو سازنده مشکلات خود را برطرف کنید.

روزگارتان زیبا و در پناه خدا باشید

موسی فخیره

دانلود PDF مقاله “فن بیان عاشقانه بانوان۱” [member]

دانلود PDF این مقاله

[/member]

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *